Oferta ZSP1

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Uczniowie klas ósmych,

Jak co roku staramy się Was wspomóc w trudnych decyzjach dotyczących dalszej ścieżki edukacyjnej ósmoklasistów oraz pomóc Wam w realizacji działań związanych z doradztwem zawodowym podejmowanych we współpracy z innymi instytucjami. Obecna sytuacja wyklucza wiele naszych udanych działań takich jak „Tydzień umiejętności zawodowych” czy  „Festiwal dobrych praktyk”.

Nie pozostajemy jednak bezczynni i w nadchodzących miesiącach chcemy dostarczać wszystkim zainteresowanym rzetelną informację.

Stąd też już dziś zapraszamy do „polubienia” i śledzenia naszej strony poświęconej rekrutacji na portalu Facebook: https://www.facebook.com/ZS1Rekrutacja

Już teraz znajdziecie tam Państwo aktualny harmonogram rekrutacji, a w przyszłości inne materiały informacyjne – nie tylko o naszej szkole.

Zapraszamy także do kontaktu z nami (e-mail, telefon) wychowawców klas ósmych lub doradców zawodowych – dla nich i uczniów możemy od marca 2021 zorganizować spotkania online w ramach lekcji, poświęcone prezentacji oferty naszej szkoły i informacji na temat rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Serdecznie zapraszam do współpracy,

Paweł Ciepliński