Dzień Ziemi

   Finał tegorocznych obchodów Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się 23.04.2018r . Klasa IIa wraz z panią Anetą Lis przygotowała krótką część artystyczną, która przypomniała, że  jest to świeto naszej planety. Dzień Ziemi ma uświadomić nam, jak ważne jest troszczenie się o środowisko naturalne.

Hasłem roku 2018  jest "End Plastic Pollution" - Koniec plastikowych odpadów.

W ramach tego święta ogłoszone zostały konkursy, w klasach I-III na plakat ekologiczny wykonany z surowców wtórnych, a w klasach IV - VII na ekologiczny gadźet użytkowy wykonany zmateriałów recyklingowych. W czasie ogłoszenia wyników mogliśmy również zobaczyć pokaz mody ekologicznej, w której wzieli udział uczniowie wszystkich klas. Wszystkie stroje były bardzo ciekawe. Należy podkreślić, że  nasi uczniowie wykazali się kreatywnością i pomysłowością w doborze i łączeniu różnych materiałów odpadowych, co zostało zauważone przez członków komisji konkursowej.