Szanowni Rodzice, Opiekunowie oraz Uczniowie!

Uprzejmie informuję, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się 15 kwietnia 2019 r. o godz. 9:00- z języka polskiego, 16 kwietnia 2019 r. o godz.9:00 -z matematyki i 17 kwietnia 2019 r. o godz. 9:00- z języków obcych.

W związku z zaistniałą sytuacją konieczne były zmiany organizacyjne dotyczące przebiegu egzaminu:

- egzamin w domu rodzinnym uczennicy odbędzie się zgodnie z planem,
- uczniowie posiadający dostosowania wymagań będą pisali wszystkie egzamin w sali Cp 3 oraz CI 3,
- egzamin z języka niemieckiego odbędzie się w sali CI 1,
- pozostali uczniowie będą pisali wszystkie egzaminy w sali gimnastycznej.

Uczniowie wchodzą do szkoły przez szatnię, gdzie będą mogli zostawić swoje okrycia i rzeczy osobiste.
Przypominam, że NIE MOGĄ korzystać z urządzeń elektronicznych tj. telefon komórkowy, smartfon, smartwatch, kalkulator.
Do sali egzaminacyjnej zabierają ze sobą jedynie CZARNY DŁUGOPIS, małą BUTELKĘ WODY MINERALNEJ oraz LINIJKĘ (na matematykę).

O wszelkich ewentualnych zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować.