Zaproszenie na Dni Otwarte

Szanowni Rodzice oraz Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza, który odbędzie się 23 maja od godziny 10:00 do 16: 00. Szkoła przygotowała wiele atrakcji: warsztaty, pokazy, prezentacje, eksperymenty. Tego dnia otwarta będzie kawiarenka językowa, kinowa sala, urządzony piknik i turnieje gier. Będzie można zobaczyć fragmenty spektaklu Sceny Muzycznej w kawiarni "Pod Aniołami", podziwiać prace uczniów w galerii „Na piętrze”, w Centrum Medialnym spróbować swoich sił w roli radiowca oraz poznać programy unijne, w jakich szkoła bierze udział.
Chętni uczniowie będą mieli możliwość odwiedzić szkołę w czasie lekcji (jedynie grupa zainteresowanych uczniów).

Ponadto, dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Jadwigi Markowej zapraszają na dzień otwarty w czwartek, 23 maja.Podczas dnia otwartego będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020, specyfiką kierunków oraz bazą dydaktyczną szkoły Będzie także możliwość uczestniczenia w zajęciach przygotowanych przez doświadczonych pedagogów, rozmowy z przedstawicielami uczniów i częścią kadry nauczycielskiej.
W ramach spotkania odbędzie się konferencja, której celem jest zaprezentowanie Państwu osiągnięć uczestników projektu "Otwarty umysł bramą do sukcesu zawodowego" realizowanego w szkole. Projekt finansowany jest ze środków unijnych z programu POWER.
Rozpoczęcie o godzinie 9:00.

Nie przewidujemy organizowania wyjścia grupowego na dzień otwarty w ZSP nr 5. Jednak, jeśli Państwa dzieci są zainteresowane ofertą i w przypadku zebrania się grupy chętnych uczniów oraz ich rodziców, prosimy o zgłoszenie tego faktu wychowawcom, ponieważ niezbędne jest przekazanie informacji organizatorom do 17 maja 2019 r.