Konkurs "Moja eko stylówka"

Z okazji Dnia Ziemi, który przypada 22.04 zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie fotograficznym "Moja eko-stylówka".

Zasady konkursu:
Zadaniem uczestnika będzie wykonanie stroju z odpadów przeznaczonych do recyklingu oraz materiałów naturalnych:
a. technika wykonania strojów dowolna - temat pracy otwarty (strój wieczorowy, sportowy, do pracy, szkoły, przedszkola, na plażę, itp.),
b. każdy uczestnik może wykonać jeden strój.

Zgłoszenie w formie zdjęcia dokonuje się za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(tytuł e-mail: Konkurs Moja ekostylówka), w treści wiadomości należy podać dane uczestnika: imię, nazwisko, klasę oraz nazwę stroju i opis (z czego został wykonany). Można również dostarczyć wydrukowane zdjęcia z takim samym opisem.

Ocenie podlegać będą: kreatywność uczestników przy projektowaniu stroju ekologicznego, wykorzystane materiały, staranność wykonania, opis oraz estetyka pracy.

Termin składania prac konkursowych: do 20 kwiecień 2022r. (środa)
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22.04.2022r. (piątek)

W ten dzień również ubieramy się na zielono i niebiesko :)

Marcelina Jonkisz-Urban