Harmonogram imprez

Kategoria: Rodzice Opublikowano: poniedziałek, 26, styczeń 2015 Super User

 

Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych

Rok szkolny 2016/2017

L.p

 Nazwa uroczystości

Termin Odpowiedzialny
 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

1.09

p. T. Szydłowska – Kajzer

klasa III a, b

  Ślubowanie klas pierwszych 30.09

p. K. Krupska   klasa II c

  Dzień Tabliczki Mnożenia 30.09 p. I. Tomkowicz
  Dzień Edukacji Narodowej 14.10

p. J. Muskus,p. B. Dziuba,

p. A. Lis, p. E. Józefczak

  Akademia z okazji Dnia Niepodległości 10.11

p. T. Szydłowska – Kajzer

klasa III a, b

  Ogólnopolski Dzień Praw dziecka 20.11

p. A. Lis

  Dzień Europejski 24.11 p. K. Rieger
  Jasełka 22.12

p. B. Hanke,p. N. Maksym, p. M. Wyrwich

  WOŚP 13.01

p. C. Unger, p. G. Zaremba

 

Bal karnawałowy dla klas I – III

7-9.02

p. A. Lis, p. M. Szczurek,     p. B. Dziuba

  Pasowanie na czytelnika dla uczniów klas I 03.02

p. K. Rieger, np. A. Badura

  Dzień Bezpiecznego Internetu 08.02 p. I. Konieczniak - Bukowska
  Dzień Języka Ojczystego 21.02 p. A. Golba
  Światowy Dzień Logopedy 06.03 p. N. Wielicka
  Święto Matematyki 13.03

p. A. Lis, p. C. Unger

  Dzień Zdrowia 07.04 p. M. Kalisz, p. K. Rieger, p.E. Józefczak
  Dzień Ziemi 21.04

p. E. Józefczak, p. A. Lis,

p. B. Dziuba,

  Dzień Książki 24.04

p. K. Rieger

  Dzień Patrona 28.04

p. A. Badura,p. A. Smolorz

p. T. Szydłowska – Kajzer

  Festiwal Małych Ojczyzn Lokalnych 15 – 20.05

p. J. Muskus p. K. Rieger,

p. B. Dziuba, p. A. Badura

  Festyn Rodzinny 31.05 p. J. Muskus
  Dzień Sportu 01.06 p. P. Kubizna, p. M. Kalisz
 

Zakończenie roku szkolnego dla klas I – III

23.06

p. A. Lis, p. M. Szczurek

klasa III e, f

  Zakończenie roku szkolnego dla klas IV - VI 23.06

p. M. Wyrwich,p. Rieger

klasa VI a, d

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 01.09

p. T. Szepe

p. G. Zaremba

 

 

Wykaz konkursów szkolnych

rok szkolny 2016/2017

L.p.

 Nazwa konkursu

Przeznaczenie Termin Odpowiedzialny
  1.  
Konkurs wiedzy biblijnej z Ewangelii św. Jana Klasy IV - VI Październik p. B. Brabańska
  1.  
Konkurs na najładniejszy różaniec Klasy I – VI Październik p. B. Brabańska
  1.  
„discover the Word of English” Klasy IV – VI Październik

p. M. Wyrwich

  1.  
„Memory master” ogólnopolski konkurs lingwistyczny Klasy IV – VI Listopad p. M. Wyrwich
  1.  
Konkurs czytelniczy ze znajomości książki „Marek-chłopiec, który miał marzenia” M. Kamińskiego Kl. III Listopad p. A. Badura
  1.  
Konkurs czytelniczy ze znajomości książki „Marek-chłopiec, który miał marzenia” M. Kamińskiego Kl. III Listopad p. A. Badura
  1.  
"Kopalnia w oczach dziecka"-konkurs plastyczny Klasy IV - VI Listopad

p. B. Dziuba, p. A. Lis

  1.  
Prezentacja kraju Unii Europejskiej Klasy IV - VI Listopad p. K. Rieger
  1.  
Konkurs z języka polskiego Klasy IV - VI Listopad

p. J. Muskus

  1.  
Konkurs Halloween Klasy IV - VI Listopad p. M. Jendrosz
  1.  
Konkurs plastyczny –„Ozdoba świąteczna” Klasy I - VI Grudzień

p. B. Dziuba

  1.  
Ogólnopolski konkurs „Olimpusek” Klasy I – III Styczeń p. M. Szczurek, p. Lis
  1.  
Konkurs kolęd i pastorałek Klasy I - III Styczeń

p. B. Dziuba,  p. A. Lis

  1.  
Konkurs czytelniczy ze znajomości książki „Książę Kaspian” C.S. Lewisa Kl. V Luty p. A. Badura
  1.  
Konkurs w ramach ”Dnia bezpiecznego Internetu” Klasy IV - VI Luty p. I. Konieczniak - Bukowska
  1.  
Spartakiada Klasy II Luty

p. D. Ryncarz

  1.  
Konkurs recytatorski Klasy I – III Luty

p. T. Szydłowska-Kajzer,

  1.  
"Mistrz matematyki" – miejski konkurs matematyczny Klasy II - III Marzec p. A Lis,
  1.  
Kangur Matematyczny Klasy II - VI Marzec

p. T. Szepe, p. I. Tomkowicz

  1.  
Potyczki matematyczne Klasy II - VI Marzec

p. T. Szepe, p. I. Tomkowicz

  1.  
Konkurs gier rozwijających umysł Klasy IV - VI Marzec p. I. Konieczniak - Bukowska
  1.  
„Omnibus” – konkurs wiedzy ogólnej Klasy III Marzec

p. M. Szczurek, p. M.Szczepek

  1.  
Ulubiony bohater podręcznika „English Adventure” „New English Adventure” Klasy I – III Marzec p. N. Maksym
  1.  

Konkurs plastyczny „Kwiat wiosenny”

Forma przestrzenna

Klasy I – III Marzec p. D. Ryncarz
  1.  
Szukam rymów dookoła – to zabawa jest wesoła! Klasy I - III Marzec p. N. Wielicka
  1.  
Konkurs „Mały Mistrz Ortografii” Klasy III Kwiecień p. C. Unger, p. A. Smolorz
  1.  
Mistrz pięknego czytania Klasy III Kwiecień

p. M. Szczurek, p. Lis

  1.  
Konkurs plastyczny „Matka Boża z Fatimy” Klasy I – VI Kwiecień p. B. Brabańska
  1.  
Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych Klasy VI Kwiecień

p. M. Jendrosz

  1.  
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym Klasy IV – VI Kwiecień

p. I. Konieczniak-Bukowska,

p. B. Dziuba

  1.  
Konkursy w ramach Festiwalu Małych Ojczyzn Lokalnych

Klasy I – VI

Szkoły podstawowe

i gimnazja z Rudy Śl.

Maj p. A. Badura, p. B. Hanke, p. J. Muskus, p. K. Rieger, T. Szydłowska-Kajzer, p. B. Dziuba, p. A. Ruda, p. A. Lis,
  1.  
Szkolna Olimpiada Polonistyczna Klasa V - VI Maj

p. A. Golba

  1.  
Konkurs „Szybkie liczenie” Klasy II Maj

p. Unger

  1.  
Matematyczne potyczki” Klasy III II sem.

nauczyciele świetlicy

  1.  
Konkursy SU Klay I – VI Cały rok

p. A. Ruda

  1.  
Ogólnopolskie konkursy z języka polskiego Albus i Olimpus Klasy IV - VI Cały rok p. J. Muskus

 

 

Odsłony: 2247