Wychowawcy

Kategoria: Uczniowie

1a Barbara Hanke

1b Grażyna Zaremba

1c Joanna Czoik

2a Celina Unger

2b Teresa Szydłowska-Kajzer                                                                                                            

2c Mariola Szczurek                                                                                                                            

3a Aneta Lis                                                                                                                           

4a Emilia Zawada                                                                                                                                

4b Karolina Nadłonek                                                                                                                         

4c Marcelina Jonkisz-Urban                                                                                                                             

4d Michał Radziszewski                                                                                                                                    

4e Jacek Korzec                                                                                                                                   

5a Anna Golba                                                                                                                       

5b Iwona Tomkowicz                                                                                                                         

5c Izabela Konieczniak-Bukowska                                                                                                                  

5d Małgorzata Bandura                                                                                                                                    

5e Anna Globisz                                                                                                                                   

6a Joanna Muskus                                                                                                                               

6b Ewa Józefczak                                                                                                                                

6c Tatiana Szepe                                                                                                                                  

7a Piotr Kubizna                                                                                                                                                 

7b Michał Biedrzycki                                                                                                                           

8a Karina Magdziok                                                                                                                            

8b Marcin Jendrosz                                                                                                                             

8c Małgorzata Kalisz                                                                                                                           

8d Małgorzata Wyrwich

                                                                                                                                                   

Szkolne Kasy Oszczędzania

Kategoria: Uczniowie

W roku szkolnym 2018/2019 również zachęcamy do udziału w programie SKO! Warunkiem założenia konta jest pisemna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów. Osoby zainteresowane otwarciem konta SKO prosimy o zgłaszanie się do wychowawców lub bezpośrednio do opiekuna SKO – pani Natalii Zowady po oświadczenia dla rodziców.

Przydatne linki:   www.pkobp.pl/sko

Społeczność szkolna

Kategoria: Uczniowie

Skład Samorządu Uczniowskiego

Łukasz Niewiński VIIa - przewodniczący
Dawid Podlewski  VIIa  - zastępca przewodniczącego
Natalia Szwed VIb - sekretarz

 


Harmonogram Spotkań SU:

Zapraszamy „trójki klasowe” na zebrania Samorządu Uczniowskiego.
W tym roku szkolnym odbywać się będą w piątki o godz. 13.40 - 14.25 w następujących terminach:

13.11.2015r.
11.12.2015r.
15.01.2016r.
11.03.2016r.
15.04.2016r.
17.06.2016r.

CZEKAMY NA WAS I NA WASZE POMYSŁY !!!

 

 

Gazetka szkolna

Kategoria: Uczniowie

Wydanie III 2017/18 naszej gazetki szkolnej

ikona pdf Pobierz

 

Wydanie II 2017/18 naszej gazetki szkolnej

ikona pdf Pobierz

 

Wydanie I 2017/18 naszej gazetki szkolnej

ikona pdf Pobierz

 

Wydanie III naszej gazetki szkolnej

ikona pdf Pobierz

 

Wydanie II naszej gazetki szkolnej

ikona pdf Pobierz

 

Wydanie I naszej gazetki szkolnej

ikona pdf Pobierz

 

 

Biblioteka

Kategoria: Uczniowie

mgr Bożena Furtek, mgr Celina Unger

Biblioteka czynna:

Poniedziałek   

10.40 - 13.40

Wtorek

7.45-8.45 i 12.40-13.40

Środa

7.45-8.45 i 11.40-13.30

Czwartek

11.40-14.10

Piątek nieczynne

 

 

Adres bloga biblioteki: sp3zaczytana.blogspot.com