Laboratorium Przyszłości w naszej szkole IX

W ostatnim tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia, uczniowie na lekcjach informatyki uczyli się robić zdjęcia z wykorzystaniem green screen i odpowiedniej aplikacji. Oto niektóre z efektów ich pracy:

Laboratorium Przyszłości w naszej szkole VIII

Laboratorium Przyszłości w naszej szkole VII

W naszej pracowników kuchennej uczniowie przygotowują różnorodne smakołyki. Z okazji Dnia dyni" zrobili słodkie dynie z ryżu preparowanego i świetnie je ozdobili. Wiele zabawy było przy tworzeniu "strasznych" i wesołych duszków z pianek marshmallow. Słodkie pralinki to również wytwór naszych dzieci. Gotowanie w szkolnej pracowni kuchennej jest smaczne i zabawne.

Laboratorium Przyszłości w naszej szkole VI

Laboratorium przyszłości w naszej szkole to nie tylko pracownia kuchenna. Środki dydaktyczne, w które wyposażona jest pracownia robotyki służą naszym uczniom nabywaniu kompetencji cyfrowych w szerokim zakresie. Nasze dzieci wiedzą, że uczenie się może być również dobrą zabawą.

Przedstawiamy nasze działania z Green screen:

Laboratorium Przyszłości w naszej szkole V

Naszą szkolną pracownię kuchenną odwiedzają również uczniowie klas I - III. Na początek przygotowali sandwiche według własnych pomysłów. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.