• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • html slider
  • 9
11 22 33 44 55 66 77 88 99
jquery image carousel by WOWSlider.com v8.8

Pracownicy

Dyrektor szkoły

mgr Gul Katarzyna

Wicedyrektor szkoły

mgr Maksym Nadina

mgr inż. Korzec Jacek

Sekretariat szkoły

Czynny codziennie w godzinach od 8:00 do 15:00

Główna księgowa

mgr Polczyk Jolanta

Referent

Jegerczyk Katarzyna

mgr Kozina Gabriela

Grono pedagogiczne

mgr Adamczyk Jacek - geografia

mgr Adler Tomasz – religia protestancka

mgr Bandura Małgorzata – matematyka, chemia

mgr Biedrzycki Mateusz – j.angielski

mgr Brabańska Bożena - religia

mgr Budniak-Głowacka Sandra - j. polski

mgr Ciacia Agnieszka - zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

mgr Czubak Joanna - zajęcia rewalidacyjne

mgr Dobrowolska Agnieszka - matematyka

mgr Dziuba Beata – plastyka, muzyka

mgr Fila Stefan - historia

mgr Filipiak Katarzyna - technika, matematyka

mgr Furtek Bożena - bibliotekarz

mgr Gierko Anna - edukacja wczesnoszkolna

mgr Globisz Anna – j.polski

mgr Golba Anna – j.polski

mgr Grzesińska Alicja - edukacja wczesnoszkolna

mgr Gul Katarzyna - dyrektor szkoły, wychowawca świetlicy

mgr Hanek Agnieszka - wychowanie przedszkolne

mgr Hanke Barbara – edukacja wczesnoszkolna

mgr Ilewicz Jolanta – fizyka, matematyka

mgr Janus Iwona - wychowanie przedzkolne

mgr Jendrosz Marcin – j.angielski, informatyka

mgr Jonkisz-Urban Marcelina – chemia, biologia, przyroda

mgr Juraszek Katarzyna - pedagog szkolny

mgr Kalisz Małgorzata - wychowanie fizyczne

mgr Karaś Agnieszka - zajęcia rewalidacyjne

mgr Kawa Urszula - j. niemiecki, logopedia

mgr Kilasonia Agata - muzyka

mgr Konieczniak-Bukowska Izabela – informatyka, technika

mgr Kosowska Katarzyna - wychowanie przedszkolne, logopedia

mgr Krakowiak Katarzyna - wychowanie przedszkolne

mgr inż. Korzec Jacek – matematyka, fizyka

mgr Kubizna Piotr - wychowanie fizyczne

mgr Lis Aneta – edukacja wczesnoszkolna, technika

mgr Magdziok Karina - historia

mgr Maksym Nadina – wicedyrektor szkoły, j.angielski

mgr Majnusz Natalia - wychowanie przedszkolne

mgr Makowska Iwona - wychowanie przedszkolne

mgr Matysek Katarzyna - psycholog

mgr Michalik Elżbieta - religia, wdż, pracownik świetlicy

mgr Milik - Klank Martyna - zajęcia rewalidacyjne

mgr Muskus Joanna – j.polski, wor

mgr Nadłonek Karolina – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Piegza - Węgler Monika - biologia, geografia

mgr Plich-Adamska Iwona – kierownik świetlicy

mgr Rąpała Emilia - język polski

mgr Skutela Urszula – wychowawca świetlicy

mgr Ślósarek Monika - wychowanie przedszkolne

mgr Smolorz Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna

mgr Sobota Grażyna - zajęcia rewalidacyjne

mgr Stachnowska Lesława - edukacja wczesnoszkolna

mgr Szczurek Mariola – pracownik świetlicy

mgr inż. Szepe Tatiana - matematyka

mgr Szydłowska - Kajzer Teresa – edukacja wczesnoszkolna

mgr Tomkowicz Iwona - matematyka

mgr Unger Celina – edukacja wczesnoszkolna, bibliotekarz

mgr Wagner Anna – j.polski

mgr Winkler Wojciech ks. - religia

mgr Woszek Katarzyna - geografia, technika

mgr Wyrwich Małgorzata – j.angielski, doradztwo zawodowe

mgr Zaremba Grażyna – edukacja wczesnoszkolna

mgr Zimała Mirosław – j.angielski

mgr Zowada Natalia – logopeda, edukacja wczesnoszkolna

Pedagog szkolny

mgr Juraszek Katarzyna

Psycholog szkolny

mgr  Matysek Katarzyna

Logopeda

mgr Kawa Urszula

mgr Zowada Natalia

mgr Kosowska Katarzyna

Tyflopedagog

mgr Sobota Grażyna

Surdopedagog

mgr Wyrwich Małgorzata

Doradztwo zawodowe

mgr Juraszek Katarzyna

mgr Wyrwich Małgorzata

Świetlica szkolna

mgr Plich-Adamska Iwona - kierownik świetlicy

mgr Kilasonia Agata

mgr Michalik Elżbieta

mgr Szczurek Mariola

mgr Skutela Urszula

Biblioteka szkolna

mgr Furtek Bożena

mgr Fila Stefan

Pracownicy stołówki

Jagielska Dorota,

Łakomy Dorota, 

Loncierz Grażyna,

Gruszka Grażyna,

Płóciennik Beata,

Szczęsna Małgorzata

 

Pracownicy obsługi

- woźna
- sprzątaczki
- konserwator
- dozorcy