• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • html slider
  • 9
11 22 33 44 55 66 77 88 99
jquery image carousel by WOWSlider.com v8.8

Weź się do roboty!

wezsiedoroboty plakat www

 

Klub Młodzieżowy Stowarzyszenia Świętego Filipa Nereusza w Rudzie Śląskiej z początkiem roku 2021 zaprasza młodzież szkolną do wzięcia udziału w spotkaniach/warsztatach on-line z cyklu „Weź się do roboty!”

„Weź się do roboty!” to cykl spotkań, który może być doskonałą pomocą w zakresie świadomego kształtowania własnej kariery, możliwością spotkania z ciekawym człowiekiem, konstruktywną formą spędzania czasu w sieci, a nawet okazją do nawiązania nowych relacji – z młodzieżą i wychowawcami Klubu Młodzieżowego.

Pierwsza odsłona projektu zakłada dwanaście spotkań on-line z przedstawicielami różnych branż zawodowych – od nauczycielki przedszkola przez programistów, pielęgniarkę, stolarza czy…pilota linii lotniczych. Do projektu zaproszono osoby, które z pasją i radością opowiadają o swojej karierze, a także chętnie i z łatwością nawiązują kontakt z młodymi ludźmi.

Każdorazowo spotkanie będzie prezentacją i rozmową z Gościem o drodze do osiągnięcia stanowiska, o swoich doświadczeniach w danej branży, a także o tym jak dziś wygląda droga edukacyjna prowadząca do danego zawodu. Spotkanie zakłada możliwość zadawania pytań słuchaczy do Gościa, a całościowo spotkanie będzie moderowane przez jednego z wychowawców Klubu.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 12 lutego 2021, o godzinie 17:00 na platformie ZOOM, a gościem spotkania będzie Łukasz – maszynista.

Projekt jest promowany jest w mediach społecznościowych i na stronie internetowej Stowarzyszenia Świętego Filipa Nereusza (www.nereusz.pl)
Bieżące informacje odnośnie projektu – zapowiedzi spotkań, udostępnianie linków do spotkania, etc. Pojawiają się na stronie Klubu Młodzieżowego na platformie Facebook (https://www.facebook.com/KlubMlodziezowy).

Materiał video promujący „Weź się do roboty” znajduje się tutaj: klik >>