• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • html slider
  • 9
11 22 33 44 55 66 77 88 99
jquery image carousel by WOWSlider.com v8.8

Sukces naszych szachistów

30 września odbyły się w naszym mieście „I Rudzkie Drużynowe Mistrzostwa Szachowe Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych". Imprezę patronatem honorowym objął sam Przezydent Miasta Ruda Śląska, Pan Michał Pierończyk. W zawodach brali udział uczniowie z kilku rudzkich szkół. Nasza szkoła także miła tam swoich reprezentantów. Zarówno grupa młodsza (klasy I-IV) jak i grupa starsza (klasy V-VIII) spisały się znakomicie. Grupa młodsza w składzie Fabian Śpiewak, Adam Jawelski oraz Krzysztof Nocko zajęła IV miejsce, natomiast grupa starsza w składzie Dominik Dybała, Nadia Proske oraz Oliwier Podlewski zdobyła I miejsce. Zawody były bardzo udane, a wszyscy zawodnicy otrzymali słodkie upominki.