• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • html slider
  • 9
11 22 33 44 55 66 77 88 99
jquery image carousel by WOWSlider.com v8.8

Kocham Rudą Faunę

            Za nami kolejna edycja akcji „KOCHAM RUDĄ FAUNĘ”, której organizatorem jest I L.O. im. Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej, a do której przyłączyła się między innymi nasza szkoła. W ramach akcji odbyła się zbiórka artykułów na rzecz schroniska, prelekcja lekarza weterynarii dla uczniów klas drugich oraz konkurs fotograficzny „Walentynkowe zdjęcie mojego zwierzaka”.

Dziękujemy naszym uczniom za wszystkie przyniesione dary na rzecz schroniska !!!

Jednocześnie informujemy o sukcesie naszych uczniów w konkursie fotograficznym:

FILIP KOBIELARZ z klasy Ia – zdobył II miejsce

ALICJA PODKOWA z klasy II b – zdobyła wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!

Natalia Zowada

 

schron